Новини | Новини за жовтень 2017 року:
26 жовтня семінар-нарада  з актуальних питань ЗНО 2018
26 жовтня семінар-нарада з актуальних питань ЗНО 2018
26 жовтня 2017 року у приміщенні Центру дитячої творчості під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Коваль Наталії Іванівни проведено семінар-нараду для педагогічних працівників, учнів 11 класів та їх батьків з актуальних питань підготовки та процедури проходження ЗНО 2018. Учасники семінару мали змогу актуалізувати знання, поспілкуватись та вирішити питання, що їх цікавлять щодо зовнішнього незалежного оцінювання.
09:14 27.10.2017 494
Докладніше

Відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин)»
Відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин)»
04 жовтня 2017 року в Дворічанському районі відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин)». У Фестивалі взяли участь 5 учнів 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Дворічанського району. Учасники Фестивалю представили свої виступи із запропонованої теми. За підсумками Фестивалю визначено 3 переможців. Переможцями стали: І місце – Поддубкіна Алевтина, учениця 10 класу Дворічанського ліцею Дворічанської районної ради Харківської області; ІІ місце – Александрова Анастасія, учениця 11 класу Топільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області та Костенко Тетяна, учениця 11 класу Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області.
11:14 04.10.2017 600
Докладніше

День працівників освіти
День працівників освіти
У найпрекраснішу пору, коли гаптує лист мережний осінь, шкільний дзвоник врочисто й гучно сповіщає про наше свято – День працівників освіти! Цього року воно відбулося 28 вересня в Дворічанському районному будинку культури. На святі були присутні почесні гості: голова Дворічанської районної державної адміністрації Ірина Володимирівна Григоренко, голова Дворічанської районної ради Галина Григорівна Турбаба, селищний та сільські голови. На святі були відзначені Грамотами та Подяками районної державної адміністрації та відділу освіти, молоді та спорту працівники освіти. Освітян привітали вихованці дитячого садка «Колосок», учні Дворічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, дитячі танцювальні колективи. І все дійство на сцені було пронизане врочистістю, гучними піснями та чудовими вітаннями від ведучих..
13:13 02.10.2017 484
Докладніше

Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих