Новини | Новини за вересень 2017 року:
День дошкілля
День дошкілля
27 вересня у Дворічанському районі, відбулися заходи до Всеукраїнського Дня дошкілля
14:59 27.09.2017 +фото 97
Докладніше

День партизанської слави – 22 вересня
День партизанської слави – 22 вересня
День партизанської слави – 22 вересня – збігається з початком героїчної підпільно – партизанської боротьби з нацистськими загарбниками. Цей день є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу, відновлення історичної справедливості щодо визнання масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Саме з цієї нагоди в Рідкодубській школі була проведена лінійка пам’яті, яку підготувала і провела вчитель початкових класів Строєва О.В.
15:19 22.09.2017 +фото 93
Докладніше

21 вересня 2017 року учні Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів з нагоди Дня миру приєдналися до Всеукраїнського флешмобу «Дзвін миру».
21 вересня 2017 року учні Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів з нагоди Дня миру приєдналися до Всеукраїнського флешмобу «Дзвін миру».
21 вересня 2017 року учні Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів з нагоди Дня миру приєдналися до Всеукраїнського флешмобу «Дзвін миру».
13:43 22.09.2017 91
Докладніше

У Дворічанському ліцеї з 04 по 09 вересня пройшли заходи до Дня фізичної культури та спорту в Україні
У Дворічанському ліцеї з 04 по 09 вересня пройшли заходи до Дня фізичної культури та спорту в Україні
У Дворічанському ліцеї з 04 по 09 вересня пройшли заходи до Дня фізичної культури та спорту в Україні: 1. Проведені Олімпійські уроки для учнів 8-11 класів. 2. Мала ліцейна спартакіада з легкоатлетичних видів спорту. 3. Загальноліцейна ранкова зарядка (9 вересня). 4. День здоров’я. 5. Учні і педагоги взяли активну участь у районному заході присвяченому Дню фізичної культури та спорту і отримали 5 призових місць.
10:49 11.09.2017 +фото 110
Докладніше

День фізичної культури та спорту
День фізичної культури та спорту
На Дворічанщині святкували День фізичної культури та спорту в Україні Вже традиційно у другу суботу вересня в Україні святкується День фізичної культури та спорту, цього року це, також, не стало винятком. Суботнього ранку 9 вересня на головну площу селища з’їхались спортсмени зі всього району. Вітали присутніх: Григоренко Ірина Володимирівна — заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації, Турбаба Галина Григорівна-голова районної ради, Коваль Наталія Іванівна — начальник відділу освіти, молоді та спорту та Левченко Людмила Валеріївна — секретар Дворічанської селищної ради. Розпочалося свято з нагородження грамотами та подяками Дворічанської районної державної адміністрації та районної ради закладів, які за підсумками участі у районному етапі обласних щорічних спортивних змагань у рамках Спартакіади серед студентської та учнівської молоді «Спорт протягом життя» . 1 місце – Дворічанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор Золочевська С.А.); 2 місце – Тавільжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор Кононенко Н.В.); 3 місце – Мечниківський НВК (директор Єрємєєв О.Є.) та Топільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор Базарний О.О.) По ІІ групі (серед шкіл І – ІІ ступенів) 1 місце – Пристанційна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (директор Шовгеня В.І.); 2 місце – Кутьківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ( директор Крейдун А.В.); 3 місце – Рідкодубська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ( директор Тягілєв Ю.М.). Також було нагороджено ветеранів спортивного руху на Дворічанщині. Крім того, директором районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віктором Володимировичем Кащою було відзначено переможців та призерів обласної спартакіади з видів спорту. Після урочистої лінійки в центрі Дворічної пройшов легкоатлетичний марафон «Дворічанська миля» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Паралельно відбулися змагання з гирьових видів спорту, шахів та велозмагання. У марафоні «Дворічанська миля» також взяли участь керівники та працівники районних організацій та установ, райдержадміністрації, вчителі та директори шкіл. По закінченню спортивних змагань всі переможці та призери були нагороджені кубками, дипломами та призами.
10:39 11.09.2017 +фото 112
Докладніше

День знань
День знань
1 вересня 2017 року в навчальних закладах Дворічанського району відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди початку 2017/2018 навчального року та Дня знань. У цьому навчальному році будуть одержувати середню освіту близько 1500 учнів. Велика шкільна родина поповнилась на 174 першокласника. На урочистих заходах були присутні: керівництво районної ради та районної державної адміністрації, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови селищної та сільських рад, батьківська громадськість, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, ветерани війни та праці, визначні люди, почесні гості. Під час проведення свят почесні гості привітали дітей, їх батьків, педагогічні колективи навчальних закладів та вручили цінні подарунки.
14:16 04.09.2017 +фото 110
Докладніше

Посилання