Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків до 18 років
Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків до 18 років

Поділитися новиною:

Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків до 18 років

Протягом чотирьох днів липня Федерацією волейболу України в Харкові було проведено ігри цьогорічного «Чемпіонату України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат до 18 років».

На ці представницькі змагання з’їхались тридцять дві кращі пари з Києва, Одеси, Ужгорода, Хмельницька, Рівного, Запоріжжя, Черноморська, Нової Каховки, Біловодська, Старобільська, Харкова та Харківської області. На чудово обладнаному піщаному стадіоні в оновленому парку відпочинку юні волейболісти змагались не тільки за звання чемпіонів та призерів, а й за право представляти наш країну на зональному етапі чемпіонату Європи, який відбувся на цих же кортах двома тижнями пізніше.

Дворічан на цих змаганнях представляли вихованці ДЮКФП «Юність»  команда «Юність-1» у складі Дмитро Гуря, Максим Кісіль, та «Юність-2» - Сергій Куценко, Олександр Омельченко. Треба врахувати, що наші спортсмени були серед наймолодших у цій віковій категорії і що через підготовку і участь у фіналі «Шкільної Ліги України» з класичного волейболу хлопці мали тільки чотири тренувальні дні на підготовку до турніру на піску. Тому головним завданням для них було набрати як найбільше рейтингових балів для створення стартового заділу для виступу в наступному році.

В перший день змагань пара С.Куценко-О.Омельченко в двох сетах (21-11, 21-19) переграли вихованців харківського училища фізичного виховання, а Д.Гуря-М.Кисіль в трьох напружених сетах (22-24, 21-14, 13-15), здолали юнаків з Черноморська.

В наступний день змагань в ранковій сесії ігор «Юність-2» в двох сетах (21-14, 21-10) поступилась волейбольному дуету з Києва і продовжила змагання серед команд з однією поразкою. Суперниками пари «Юність-1» стали юнаки з Запоріжжя. В цій грі перемогу святкували дворічани (21-7, 21-19).

У вечірній сесії «Юність-2» впевнено (21-10) виграла перший сет у юнаків з міста Полонне Хмельницької області. Та далі суперник почав більше ризикувати на подачах і «на зубах витягнув» другий сет (22-24). На цій хвилі успіху хмельницькі юнаки лідирували і в третьому скороченому сеті до рахунку 6-12. І коли здавалось доля матчу вже вирішена, серія подач О.Омельченка повернула інтригу в гру, змусила суперника нервувати, а дворічан повірити в свої сили. В боротьбі за кожен м’яч «Юність-2» «вириває» перемогу (15-12), і продовжує свою участь в турнірі.

Перша ж команда наступну гру грала проти хлопців з Луганської області. До речі, юнаки вже зустрічались місяць тому на фіналі шкільної ліги в Івано-Франківську. Тоді перемогу святкували дворічани, цього ж  разу сильнішими виявились суперники (21-13, 21-14).

Третій день чемпіонату «Юність-2» розпочинала проти досвідчених юнаків з Нової Каховки, чия спортивна школа є визнаним лідером з пляжного волейболу в Україні. Поразка в двох сетах (13-21, 21-21) і після цього Сергій Куценко та Олександр Омельченко завершують участь  Чемпіонаті України на 13 місці в турнірній таблиці.

Свою останню гру «Юність-1» грала проти хлопців з міста Роздільна. Недостатність змагального досвіду на пляжних кортах стало вирішальним чинником і в цій грі проти досвідчених суперників з одеської області (21-15, 21-9). Після цієї гри Дмитро Гуря та Максим Омельченко завершили участь в чемпіонаті на сьомому місці.

Після завершення турніру хочеться ще раз подякувати Голові Федерації волейболу Дворічанського району Шишкунову Олегу Федоровичу та батькам волейболістів, завдяки підтримки яких і відбулась участь юних спортсменів в Чемпіонаті України 2018!

В.Домнін

Фото С.Кісіль

Альбом: Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків до 18 років
Альбом: Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків до 18 років
Альбом: Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків до 18 років
Альбом: Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків до 18 років
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10051 | Переглядів: 419Дата публікації: 13:06 17.08.2018
Посилання