ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ
ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ

Поділитися новиною:

ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ

19 березня 2019 року в приміщенні Дворічанського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» відбувся ІІ тур зональних змагань ІІ (обласного) етапу Чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат 2002 рн. і 2005 р.н. (шкільна волейбольна ліга України)

 У змаганнях прийняли участь команди Дворічанського, Балаклійського районів, міста Ізюм та міста Куп’янськ.

Серед юнаків 2005 р.н. і молодше «путівку» у фінальну обласну стадію змагань розігрували команди Дворічанського району та міста Ізюм. Як висновком стала перемога дворічан (учні Дворічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Сергія Довгополого) та вихід у наступну стадію змагань.

У змаганнях серед юнаків 2002 р.н. і молодше команда учнів Дворічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Сергія Довгополого без проблем подолала команду з Балаклійського району.

В групі серед дівчат 2002 р.н. не маючи достатнього досвіду у змаганнях такого рівня команда учнів Колодязненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Анатолія Кравченко зазнала прикрої поразки від одноліток команди міста Ізюм.

Змагання серед дівчат 2005 р.н. і молодше місця розподілились таким чином:

І місце команда команда Дворічанського району (учні Топільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Андрія Солонини);

ІІ місце – місто Куп’янськ;

ІІІ місце – місто Ізюм.

У підготовці команд до змагань та у суддівстві взяли участь: Смірнова Ольга, Каща Людмила та Домнін Володимир — керівники гуртків з волейболу Дворічанського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність».

Таким чином, команди учнів Дворічанського району матимуть змогу поборотися у фіналі ІІ (обласного) етапу Чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат 2002 рн. і  2005 р.н. (шкільна волейбольна ліга України), який відбудеться 22 березня 2019 року в місті Первомайськ. Чекаємо на перемогу!

Альбом: ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ
Альбом: ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ
Альбом: ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ
Альбом: ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ
Альбом: ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ
Альбом: ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ
Альбом: ДВОРІЧАНИ У ФІНАЛІ
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11002 | Переглядів: 288Дата публікації: 10:56 20.03.2019
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих