ДВОРІЧАНИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ «ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ»
ДВОРІЧАНИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ 
«ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ»

Поділитися новиною:

ДВОРІЧАНИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ «ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ»

З 14 по 18 червня у с. Стрілкове Геніченського району Херсонської області, у "Спортивному таборі Гренада" було проведено наймасовіший турнір з волейболу "Шкільна волейбольна ліга України" серед хлопців 2002 р.н і молодші, і дівчат 2002 року і молодші. В цьому році в двох вікових категоріях змагались більше ніж 50 000 юнаків і дівчат з усіх куточків України.

З 14 по 18 червня у с. Стрілкове Геніченського району Херсонської області, у "Спортивному таборі Гренада" було проведено наймасовіший турнір з волейболу "Шкільна волейбольна ліга України" серед хлопців 2002 р.н і молодші, і дівчат 2002 року і молодші. В цьому році в двох вікових категоріях змагались більше ніж 50 000 юнаків і дівчат з усіх куточків України.

Харківську область представляла команда Дворічанської школи, хлопці 2002 р.н і молодші. На фінальний етап турніру прибуло 15 кращих команд хлопців і 14 кращих команд дівчат - переможців обласних етапів з всієї України. За "сліпим" жеребом команди були розділені на 4 групи (хлопці). Разом з Дворічанами до четвертої групи потрапили волейболісти Луганської, Рівненськоїта Київської областей. І перша гра о 12:00. Знову як і рік тому, доля звела нас з географічними сусідами з Луганська. Програвши першу партію наші хлопці змогли взяти волю в кулак і вирвали дві наступні партії, рахунок 2:1 на користь Дворічан. Вже о 18:00 нас чекала гра з грізною командою з Київської області. І вже в перших атаках наші хлопці показали, що вони грають лише на перемогу. Фінальний свисток судді вказав перемогу з рахунком 2:0 на користь Дворічан. Перший день пройшов успішно ми мали 5 очок з 6 можливих і стали лідерами групи. 16 червня о 09:00 надважлива гра чекала наших хлопців з командою з Рівного яка мала перевагу в ростових якостях, але і це не стало на заваді наших хлопців. Впевнена перемога 2:0. І ми переможці 4 групи.

В фінальну четвірку проходили команди, які в групах зайняли перші місця. Це команди Донецької, Лівівської, Закарпатської та Харківської областей. За графіком ігор на Дворічан вийшла команда з Закарпаття, яка зіграла на одну гру менше, і це вже позначилось в першій партії 0:1 на користь Закарпаття. Вже в другій партії наші хлопці знаходять в собі резерв сил і відіграють партію 1:1. Третя партія від початку до кінця проходила в рівній боротьбі, але фізичних якостей було більше у Закарпаття 15-17. 1:2 і перша прикра поразка Дворічан.

17 червня третій день фінальних ігор. І вже о 10:00 Львівяни вийшли на паркет проти наших хлопців. Дворічани нав'язували свою гру, але цього було замало, команда Левів сьогодні була сильнішою. Ми дали бій, який програли лише в кінцівках партій 25-20, 25-19. Остання гра вирішувала долю 2, 3 та 4 місць. У фіналі слабких не буває, це ми зрозуміли коли впевнено обігравши Донецьку команду у першій партії. Не змогли протистояти їм в другій. І лише третя партія вже вирішувала хто стане переможцем гри і стане призером Шкільної волейбольної ліги України. 15:13 - перемога Дворічан.

Три команди набрали по три очки. Остаточне розташування команд у турнірній таблиці вирішувалася за додатковими показниками - співвідношення виграних - програних м'ячів. Напружене очікування на церемонії нагородження..... і ІІІ місце у команди Дворічанської школи, а значить - Харківської області. Вітаємо наших земляків - призерів турніру!

Альбом: ДВОРІЧАНИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ  «ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ»
Альбом: ДВОРІЧАНИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ  «ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ»
Альбом: ДВОРІЧАНИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ  «ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ»
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11359 | Переглядів: 1695Дата публікації: 15:13 18.06.2019
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих