ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ГОТУЮТЬСЯ ДО МАЙБУТНІХ СТАРТІВ
ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ГОТУЮТЬСЯ 
ДО МАЙБУТНІХ СТАРТІВ

Поділитися новиною:

ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ГОТУЮТЬСЯ ДО МАЙБУТНІХ СТАРТІВ

30 липня на центральному пляжі річки Оскіл відбувся «Кубок Дворічанського ДЮКФП «Юність» - 2019» з пляжного волейболу серед юнаків і дівчат 2004-2007 років народження

30 липня на центральному пляжі річки Оскіл відбувся «Кубок Дворічанського ДЮКФП «Юність» - 2019» з пляжного волейболу серед юнаків і дівчат 2004-2007 років народження.

Цей турнір став продовженням літнього навчально-тренувального циклу занять у юних спортсменів і зібрав вісім команд юнаків і дівчат, щоб визначити кращих молодих «пляжників» на середину літа. Змагання відбулись за традиційною  для цього виду спорту схемою – «до двох поразок».

Під час ігор «пляжники» мали нагоду проявити свої технічні і тактичні навички, фізичну витривалість, а інколи і спортивну хитрість. В перервах між іграми вихованці клубу «Юність» заряджались емоціями в прохолоді прозорої річки Оскіл, а потім відпочивали в затінку навісу від сонця.

Після серії поєдинків до фіналу відібрались переможці «Чемпіонату ДЮКФП «Юність»-2019» команда «Пляжники» (В.Петровський, М.Федосєєв) та емоційна пара «Джокери» (Д.Дорошенко, Р.Жепка). До цієї стадії обидві команди не зазнали жодної поразки і саме в прямому протистоянні визначали сильнішу пару середини сезону.

В фіналі «Пляжники» продемонстрували технічну гру в прийомі і різноманітно атакували. На це «Джокери» протиставили швидкі та не складні комбінації і вдало подавали. Захоплива гра скінчилась перемогою «Пляжників» в двох сетах (15:11, 15-9).

Під час церемонії нагородження фіналістам турніру під оплески вболівальників було вручено пам’ятні фото-дипломи і комплекти подарунків надані магазином «Комп’ютерний світ».

Альбом: ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ГОТУЮТЬСЯ  ДО МАЙБУТНІХ СТАРТІВ
Альбом: ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ГОТУЮТЬСЯ  ДО МАЙБУТНІХ СТАРТІВ
Альбом: ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ГОТУЮТЬСЯ  ДО МАЙБУТНІХ СТАРТІВ
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11457 | Переглядів: 7933Дата публікації: 15:00 01.08.2019
Посилання