Визначились переможці «Чемпіонату Дворічанського ДЮКФП «Юність»!
Визначились переможці
«Чемпіонату Дворічанського ДЮКФП «Юність»!

Поділитися новиною:

З закінченням сезону класичного волейболу юні вихованці волейбольних гуртків Дворічанського ДЮКФП «Юність» почали активну підготовку за програмою пляжного волейболу.

На середину літа у доробку юних пляжників успішні виступи на традиційному «Кубку Перемоги» в Дворічній, на змаганнях однолітків «Шлях до Олімпу» в Харкові, на дитячому волейбольному фестивалі в Куп’янську. І разом з цим щоденні технічні і тактичні тренування на піщаному стадіоні, загартування організму під час групових занять в річці.

Особливістю цьогорічної літньої підготовки є участь юнаків і дівчат у заохочувальній програмі «Наполегливо тренуйся «братан» - і тебе підтримає 4RUN» від інтернет-магазину професійного спортивного екіпірування – 4run.com.ua. Цей магазин регулярно підтримує дитячі змагання в Дворічанському районі. За умовами нової акції подарунки чекають самих наполегливих спортсменів, імена яких буде оголошено на початку вересня.

Логічним продовженням занять стало проведення «Чемпіонату Дворічанського ДЮКФП «Юність» з пляжного волейболу серед юнаків і дівчат 2004-2007 років народження.

23 липня на піщаних кортах центрального пляжу річки Оскіл зібрались сім команд, щоб визначити цьогорічного чемпіона. Як і в минулому році організатори обрали схему проведення турніру – «до двох поразок».

Після дванадцяти поєдинків визначились переможці і призери турніру. Третіми того дня стала пара Д.Дорошенко та Р.Жепка. Друге місце досить несподівано посів завзятий дует дівчат В.Ісаєнко та Д.Ткачова.

А цьогорічним переможцями «Чемпіонату Дворічанського ДЮКФП «Юність» з пляжного волейболу стали В.Петровський та М.Федосєєв.

На офіційному підведені підсумків чемпіонату призери отримали солодкі подарунки, а переможцям було вручено красень кубок і подарункові сертифікати від спортивного магазину «4run.com.ua».

Альбом: Визначились переможці  «Чемпіонату Дворічанського ДЮКФП «Юність»!
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11458 | Переглядів: 134Дата публікації: 15:03 01.08.2019