Зональні змагання з настільного тенісу
Зональні змагання з настільного тенісу

Поділитися новиною:

Зональні змагання з настільного тенісу

25 жовтня 2019 року у місті Вовчанськ на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся ІІ (зональний) етап щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти з тенісу настільного.

За зональним розподілом Дворічанський район увійшов до групи 9 команд. Але за різних обставин у змаганнях прийняли участь 4 команди:Дворічанського, Вовчанського районів, м. Куп’янськ та Старосалтівської ОТГ із загальною кількістю учасників 24 учня.

У першій грі проти учнів Старосалтівської ОТГ команда дворічанських тенісистів досить легко перемогла з рахунком 6:0. Наступна гра з чемпіонами області та учасниками Всеукраїнських змагань була досить складною, але все ж таки двоє наших гравців були кращі своїх «візаві», як результат — 2:4. Залишалась гра з учнями міста Куп’янськ, які до цього зіграли 5:1 з Старосалтівської ОТГ та 1:5 з Вовчанським районом. Наша команда була більш впевнена, адже перед іграми останнього туру завоювали 8 очок, у суперників — лише 6. Гра закінчилась перемогою дворічан з рахунком 4:2, що забезпечило команді опинитися «в призах».

За загальним результатом місця розподілились наступним чином:

1 місце — команда Вовчанського району (15 очок);

2 місце — команда Дворічанського району (12 очок);

3 місце — команда міста Куп’янськ (8 очок);

4 місце — команда Старосалтівської ОТГ (1 очко).

Під керівництвом вчителя фізичної культури Івана Андрійовича Должанського спортивну честь Дворічанського району захищали: Таран Констянтин, Лисиченко Олександр, Русіна Аміна (всі з Дворічанського ліцею), Ребрун Анна з Богданівської школи, Петрієнко Олександр з Кутьківської школи та Свистун Ольга учениця Колодязненської школи. Окрема дяка вчителю фізичної культури Кутьківської школи Фоміну Віктору Івановичу, який безпосередньо мав відношення у тренуванні та підготовці юних тенісистів.

Наша команда та гравці окремо були нагороджені грамотами за друге місце.

Бажаємо нових перемог!

Альбом: Зональні змагання з настільного тенісу
Альбом: Зональні змагання з настільного тенісу
Альбом: Зональні змагання з настільного тенісу
Альбом: Зональні змагання з настільного тенісу
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11725 | Переглядів: 691Дата публікації: 10:56 28.10.2019
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих