Волейбольні баталії до Дня працівників сільського господарства.
Волейбольні баталії
до Дня працівників сільського господарства.

Поділитися новиною:

1 листопада, в останній день осінніх канікул, Дворічанський ДЮКФП «Юність» провів волейбольні змагання серед юнаків і дівчат присвячені Дню працівників сільського господарства.

В турнірі приймали участь команди дівчат-вихованців нашого клубу  - «Юність-1» (2005-2006 р.н.), «Юність-2» (2007-2008 р.н.) та юнаків «Юність-3» (2007-2009 р.н).

Також на турнір були запрошені два колективи дівчат сусіднього Велико-Бурлуцького району. Це представники КЗ «Старт» з с. Катеринівка - «Старт-1» (2005-2006 р.н.) і «Старт-2» (2007-2008 р.н.).

Розпочали товариську зустріч команди «Юність-1» і «Старт-1». Згідно з регламентом команди зіграли три обов’язкові сети. Більш організовані дії дворічан стали головним чинником їх впевненої перемоги в усіх зіграних партіях (3-0).

Продовжили змагання команди «Юність-3» і «Старт-2». Молодші волейболісти змагались до перемоги у двох сетах. У першій партії наші юнаки не змогли перебороти хвилювання і поступились супернику з рахунком 10:25.

Наступний сет розпочався з п’яти чудових подач Крилова Артема. Та надалі дворічанським юнакам не вистачило стабільності в діях і суперник поступово зрівняв рахунок і повів уперед. Другий сет закінчився рахунком 18:25 на користь команди «Старт-2» і загальною перемогою гостей (0-2).

Завершувався турнір грою команд «Юність-2» і «Старт-2». У першому сеті перемогу святкували велико - бурлуцькі волейболістки. У другому сильнішими виявились дворічанки, на вістрі атак яких виділялись А.Шейгус і А.Саранді. На тайм-брейку вікторія посміхнулась …

Волейбольна осінь набирає обертів і вже 9 листопада наші дівчата вікової групи 2005-2006 р.н. вирушать до смт.Шевченково, щоб боротися в групі «Б» за дві путівки до фінального етапу Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга».

Того ж дня, 9 листопада, в спортивному залі Дворічанського ДЮКФП «Юність» юнаки цього ж віку будуть змагатись в квінтеті групи «Б». Запрошуємо вболівальників підтримати юних волейболістів.

Альбом: Волейбольні баталії  до Дня працівників сільського господарства.
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11755 | Переглядів: 27Дата публікації: 15:51 05.11.2019