Волейбольний м’яч як «валентинка»
Волейбольний м’яч як «валентинка»

Поділитися новиною:

Волейбольний м’яч як «валентинка»

Напередодні святкування дня всіх закоханих, Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено турнір за правилами зимового пляжного волейболу в закритих приміщеннях серед змішаних пар (спортивна категорія MIX).

Юнаки і дівчата об’єднавшись в пари змагались на корті, демонструючи не тільки індивідуальну технічну майстерність, а й вміння швидко пристосуватись до стилю гри партнера і відшукати уразливі місця в  тактиці суперника. До того ж, ці традиційні змагання допомагають емоційно підзарядитись юнакам і дівчатам в середині змагального сезону класичного волейболу.

Розпочались ігри 12 лютого серед вихованців старшої вікової категорії  Серед восьми пар, які змагались за схемою «до двох поразок», сильнішими виявилась пара Максим Чирков і Дар’я Пишняк. Нагадаємо, що Максим ставав переможцем цих змагань і в минулому році. В цьогорічному турнірі цей дует  не зазнав жодної поразки. Друге місце посіли Євгенія Стойко і Олександр Короткий.

Продовжились змагання 14 лютого у молодшій віковій категорії де змагались сім пар. Як і в минулому році, в фіналі сильнішими виявились Віталій Петровський та Дар’я Кіптіла, які перемогли Михайла Федосєєва та Анастасію Шейгус.

Альбом: Волейбольний м’яч як «валентинка»
Альбом: Волейбольний м’яч як «валентинка»
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12166 | Переглядів: 4884Дата публікації: 15:52 19.02.2020
Посилання