Волейбол і сучасні технології
Волейбол і сучасні технології

Поділитися новиною:

Волейбол і сучасні технології

За підтримкою магазину «Комп’ютерний світ» на центральному пляжі річки Оскіл відбулось відкрите тренування для юних волейболістів

Технології — це не тільки про програмістів і комп'ютери. Тепер це про все і про всіх. Технології проникли в усі сфери, в тому числі у спорт, де допомагають і професійним спортсменам, і любителям.

Волейбольні вболівальники вже звикли, що з 2018 року на міжнародних змаганнях обов’язково використовується система відео-допомоги арбітру (VAR) — технологія, що дозволяє зменшити кількість спірних моментів у грі за допомогою відео-повторів.

Також спеціальне апаратно-програмне забезпечення  проводить аналіз командно-тактичних і індивідуально-технічних дій волейбольних команд.

Тренери активно використовують відеоролики з іграми, тренуваннями, додають на підготовлені матеріали голосові, графічні і текстові замітки для своїх спортсменів.

         Цим літом за підтримкою магазину «Комп’ютерний світ» на центральному пляжі річки Оскіл відбулось відкрите тренування для юних волейболістів.

Під наглядом медичного працівника юнаки і дівчата були розділені на дві групи по 10 спортсменів.  В різних вправах волейболісти визначали хто з них швидший, спритніший і хто майстерніше володіє м’ячем.

Кращими того дня стали Федосєєв Михайло, Татаренко Ярослав, Близнюк Крістіна та Кіптіла Дар’я.

Щоб підтримати їх успіхи в спортивних заняттях від магазину «Комп’ютерний світ» їм було вручено навушники і компактні звукові колонки. Ці сучасні «гаджети» стануть їм в нагоді вже у наступній подорожі на змагання ...

Володимир Домнін

Альбом: Волейбол і сучасні технології
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13057 | Переглядів: 2751Дата публікації: 13:56 13.08.2020
Посилання