Волейбольний турнір до Дня захисника України.

Поділитися новиною:

10 жовтня в багатофункціональному комплексі Харківського професійного коледжу спортивного профілю (ХПКСП, в минулому ХОВУФКС), відбувся волейбольний турнір присвячений святкуванню Дня захисника України.

На турнір було запрошено три харківські команди ХПКСП, ДЮСШ-11, ДЮСШ-12 та вихованців Дворічанського ДЮКФП «Юність».

Команди юнаків середньої вікової категорії зіграли між собою коловий турнір з укороченою кількістю сетів у грі. За результатами ігор четвертими стали юнаки ДЮСШ-12. На третьому місці в турнірній таблиці волейболісти ДЮСШ-11.

Вирішальним на турнірі стало протистояння команд ДЮКФП «Юність» та ХПКСП. Переможець в цій рівній грі визначився тільки на тай-брейку. Харків’яни першими набрали 15 очок і святкували вікторію на цих змаганнях (25-14, 18-25, 13-15).

Волейболісти Дворічанського ДЮКФП «Юність» - срібні призери «Волейбольного турніру до Дня захисника України».

Приємним бонусом для дворічан стала можливість переглянути фінальну гру «Традиційного волейбольного турніру до Дня визволення Харкова» серед чоловічих команд. Через карантинні обмеження, турнір було перенесено з кінця серпня на початок жовтня.

В фіналі грали колективи «ВК Взлёт» та «ХНУВС» (Харківський національний університет внутрішніх справ). В цьому протистоянні дворічани вболівали за команду «ХНУВС», в складі якої виступає випускних ДЮКФП «Юність» Д.Гуря.

Захоплююча гра відбувалась за сценарієм кращих волейбольних «вистав». Спочатку «ВК Взлёт» впевнено виграв два перших сети (25-21, 25-22). Далі, завдяки довшій лаві запасних, «ХНУВС» підсилив гру і здобув перемогу в п’ятисетовому протистоянні (23-25, 22-25, 11-15).

Альбом: Волейбольний турнір до Дня захисника України.
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13249 | Переглядів: 1626Дата публікації: 10:32 12.10.2020