«Маю за честь привітати всіх захисників нашої держави!
«Маю за честь привітати всіх захисників нашої держави!

Поділитися новиною:

«Маю за честь привітати всіх захисників нашої держави!

В Україні з давніх-давен Святий Миколай опікується усіма, особливо дітками, воїнами, допомагає бідним у скруті, хворим у зціленні.

На різних віхах нашого життя Святий Миколай був і залишається символом добра, милосердя і любові. А ще – яскравим свідченням того, що дива є, особливо для тих, хто в них вірить. Творіть дива! І нехай до Вас обов’язково завітає Святий Миколай!

В рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» напередодні Нового року з вітаннями прийдешніх свят та оберегами прийміть вітання і найкращі побажання від учнів гуртка ”Юний захисник Вітчизни” Дворічанського ліцею Дворічанської районної ради Харківської області , що діє від Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості .

Вихованці гуртка, які займаються на базі Дворічанського ліцею (керівник Должанський І.А.), підготували для військовослужбовців обереги,  листівки з щирими побажаннями,  які виготовили своїми руками , подякувавши їм за мир і спокій нашого рідного куточку.  Долучились до акції й інші учні закладу які взяли участь в виставкі  малюнків "Повертайтесь з перемогою!"

Дякуємо усім небайдужим учням, які долучились до участі у у даному заході! Дякуємо нашим захисникам, які мають незламний дух, і нехай рік новий додасть їм оптимізму, наснаги і невичерпної енергії.

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13459 | Переглядів: 293Дата публікації: 09:18 04.12.2020
Посилання