Профілактична акція «16 днів проти насильства»
Профілактична  акція «16 днів проти насильства»

Поділитися новиною:

Профілактична акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня заклади загальної середньої освіти активно долучилися до профілактичної акції «16 днів проти насильства». Мета якої є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

В рамках цієї акції у ЗЗСО району проведено 73 заходи, за основу взяті інформаційні матеріали розроблені Радою Європи спільно з Міністерством освіти і науки в рамках проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні». Переглянуто відеоролики «Батьківство в епоху цифрових технологій»,«Почни говорити», «Розкажи дорослому, якщо довіряєш», розповсюджено буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі». Також проведено тренінги «Протидія сексуального насилля в сім`ї», «Стоп ! Насильство!», «Ростемо без насильства»; тематичні уроки «Повага до себе та інших людей», спілкування «Щаслива сімꞌя – без насильства», «Діти і насилля», конкурс дитячих малюнків на тему: «Ми проти насилля» та ін.

Педагогічні працівники прослухали  вебінари щодо протидії торгівлі людьми, про сучасні підходи до організації виховної роботи в закладах освіти, як захистити дітей від кібербулінгу і використовували інформаційні матеріали на таких заходах: бесіда «Експлуатація дитячої праці», година спілкування з презентацією «Рабству- ні!», перегляд фільму «Життя на продаж», творчий урок-бесіда з учнями  «Моє щасливе майбутнє», круглий стіл «Обережно – міжнародне шахрайство».

В умовах пандемії особливо гостро постало питання небезпеки в мережі, адже діти все більше стали  проводити час в Інтернеті та частіше спілкуватися з незнайомцями, наражаючи себе на небезпеку. З метою недопущення таких ситуацій в закладах загальної середньої освіти проведені години спілкування на тему: «Безпека в Інтернеті». Старші класи переглянули  відеоролики  «Stop –sexting» та «Полювання на дітей в інтернеті». Для учнів 7-8 класів проведено квест на тему: «Тест Білборда та кохання в інтернеті», для 5-6 класів «Я знаю, як спілкуватися в інтернеті».

Альбом: Профілактична  акція «16 днів проти насильства»
Альбом: Профілактична  акція «16 днів проти насильства»
Альбом: Профілактична  акція «16 днів проти насильства»
Альбом: Профілактична  акція «16 днів проти насильства»
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13501 | Переглядів: 756Дата публікації: 16:38 09.12.2020
Посилання