«Солодкий «Новорічний» кубок» для юних волейболістів.

Поділитися новиною:

Вже традиційно, напередодні Новорічних свят для вихованців Дворічанського ДЮКФП «Юність» проводиться «Солодкий кубок» з волейболу.

Формат «Солодкого кубку» відрізняється від звичних турнірів – тут  юнаки і дівчата  2007-2010 р.н. змагаються в особистому заліку.

Згідно умов, змагання відбувались у чотири тури одночасно на двох волейбольних кортах. На кожний тур юнаки і дівчата, системно міняючи склад, розділялись на чотири команди, для яких визначався ігровий майданчик і суперник.

Після кожної гри переможці та їх візаві отримували в особистий залік відповідну кількість набраних балів. Судили ігри і слідкували за дотриманням правил більш досвідчені вихованці нашого клубу.

Весело пролетіли дві години ігор для юних спортсменів. За результатами суддівська бригада визначала переможців.

У юнаків третє місце з результатом 72 очка, посів Владислав Косяк. Друге місце у Матущак Дмитра, в його активі 73 очки. А кращим у юнаків став Валерій Саранді – 80 очок.

Ольга Василюк набравши 70 очок стала третьою серед дівчат. Віталіна Порада з результатом 73 – друга. А кращою у дівчат стала Жепка Каріна, в її активі 91 заліковий бал.

На церемонії нагородження усі учасники були відмічені грамотами і солодощами.

Змагання відбувались з дотримання карантинних рекомендацій, під наглядом медичного працівника.

Альбом: «Солодкий «Новорічний» кубок» для юних волейболістів.
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13599 | Переглядів: 142Дата публікації: 11:08 30.12.2020