Десятий кубок Дворічанської спілки ветеранів Афганістану «Пам'ять»
Десятий кубок Дворічанської спілки ветеранів Афганістану «Пам\

Поділитися новиною:

Протягом лютого 2021 року Дворічанським відділом освіти, молоді та спорту Дворічанської селищної ради, за сприяння Дворічанської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), був організований волейбольний турнір «Пам'ять».

Традиційно в цьому турнірі змагаються учні восьмих-дев’ятих класів, юнаки і дівчата в одній команді.

Цьогоріч змагання відбувались в два етапи. На попередньому, 11 лютого, команди зіграли в трьох підгрупах за коловою системою.

В спортивному залі Топільского ліцею змагались учасники першої групи, учні Колодязненського, Топільского і Богданівського ліцеїв та Кам'янської гімназії. Кращими в цьому квартеті стали волейболісти Топільского ліцею.

Тавільжанський ліцей приймав команди другої групи. До господарів приєднались учні Вільшанського і Мечниківського ліцеїв та Пристанційної гімназії.  Юнаки і дівчата Мечниківського ліцею стали кращими в цій підгрупі.

Третя група складалась з трьох команд представників Дворічанського ліцею, де прогнозовано кращими стали волейболісти команди «Дворічанський ліцей-1»

23 лютого трійка переможців підгруп зустрілась у фінальному етапі на волейбольному майданчику Дворічанського ДЮКФП «Юність».

В стартовій грі дня в напруженій боротьбі команда Мечниківського ліцею в двох сетах здолала опір Топільської команди.

А в двох наступних іграх впевнену «вікторію» святкувала команда Дворічанського ліцею.

Тож перемога, як і торік, дісталася юним дворічанам, мечниківські волейболісти здобули «срібло», а волейболісти Топільского ліцею посіли третю сходинку п’єдесталу.

Офіційну церемонію нагородження провели Дворічанський селищний голова Галина Турбаба та начальник відділу освіти, молоді та спорту  Дворічанської селищної ради Наталія Коваль.

Команду Дворічанського ліцею було нагороджено перехідним кубком і грамотою, призери турніру отримали грамоти. Кожен гравець команд із трійки призерів отримав пам’ятні медалі відповідного ступеню з рук воїнів-афганців Олександра Масляка та Олександра Погорєлого.

Особистими спортивними призами було відзначено кращих гравців зі складу кожної з команд. Ними стали: Олександр Кісіль, Олег Мелешкін та  Єлизавета Бугакова.

Кожній команді-учасниці змагань, на згадку про турнір, в подарунок було вручено волейбольний м’яч.

Альбом: Десятий кубок Дворічанської спілки ветеранів Афганістану «Пам'ять»
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13813 | Переглядів: 2233Дата публікації: 09:57 05.03.2021