СЕЛИЩНІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ «БІЛА ТУРА»
СЕЛИЩНІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ «БІЛА ТУРА»

Поділитися новиною:

СЕЛИЩНІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ «БІЛА ТУРА»

Протягом березня 2021 року змагання з шахів «Біла тура» відбувались в два етапи — зональний та фінальний серед учнів закладів загальної середньої освіти 2007 р.н. і молодші

Зональні змагання на базі Кам’янської гімназії закінчились з перевагою господарів, які переграли учнів Богданівського та Топільського ліцею.

У другій зоні, яка відбувалась у стінах Пристанційної гімназії, кращими шахістами стали учні Тавільжанського ліцею. Крім господарів і переможців участь взяли учні з Вільшанського ліцею та Мечниківського ліцею.

У фінальних змаганнях разом з вищевказаними переможцями відбіркових змагань грали учні Дворічанського ліцею.

Змагання закінчились з результатом: 1 місце Дворічанський ліцей, 2 місце Кам’янська гімназія, 3 місце Тавільжанська гімназія.

Від імені начальника відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської селищної ради Наталії Коваль фахівець групи з реалізації молодіжної політики та організаційної роботи Олександр Логоша привітав призерів та переможців змагань. Команда переможець отримала кубок переможця, грамоту та медалі відповідного ступеню, призери отримали медалі та грамоти. Кращих гравців було відзначено спортивними статуетками та грамотами «кращий гравець». Ними стали: Дорошенко Діана (Дворічанський ліцей), Гуцу Ілля (Кам’янська гімназія) та Спаський Євгеній (Тавільжанський ліцей).

Альбом: СЕЛИЩНІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ «БІЛА ТУРА»
Альбом: СЕЛИЩНІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ «БІЛА ТУРА»
Альбом: СЕЛИЩНІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ «БІЛА ТУРА»
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13908 | Переглядів: 9542Дата публікації: 13:37 23.03.2021
Посилання