Зустріч керівництва області з освітянами громади
Зустріч керівництва області з освітянами громади

Поділитися новиною:

Зустріч керівництва області з освітянами громади

26 березня 2021 року Дворічанську громаду з робочим візитом відвідали Семенуха Роман Сергійович, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, Крутова Анжеліка Сергіївна, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Кононенко Олена Євгенівна, начальник відділу загальної середньої, позашкільної освіти та ліцензування освітньої діяльності управління освіти Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Під час візиту відбулася зустріч з керівниками закладів освіти громади, у якій взяли участь Турбаба Галина Григорівна, Дворічанський селищний голова, Коваль Наталія Іванівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської селищної ради. З освітянами обговорено актуальні зміни у законодавстві, питання профільної освіти, створення ліцеїв в територіальних громадах. Особливу увагу присутніх Роман Сергійович  акцентував на якості харчування дітей у закладах освіти.

Гості ознайомилися з роботою Дворічанського ліцею, також відвідали Богданівський ліцей та Богданівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко», який у 2019 році було перенесено в приміщення Богданівського ліцею.  

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13914 | Переглядів: 9558Дата публікації: 13:35 26.03.2021
Посилання