«Охота на лисицю» - виявилася цікавою та захоплюючою!
«Охота на лисицю» - виявилася цікавою та захоплюючою!

Поділитися новиною:

«Охота на лисицю» - виявилася цікавою та захоплюючою!

Для підтримання сталого інтересу до спортивних занять в тренувальний процес постійно включають нові цікаві вправи та завдання. Саме для цього, сьомого травня Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено конкурс «Полювання на лисицю» за правилами спортивного орієнтування.

Спортивне орієнтування є видом спорту, в якому учасник змагань за допомогою спортивної карти повинен подолати дистанцію, відвідавши задані контрольні пункти (КП). Переможець на дистанції визначається за найкращим часом проходження всіх КП. Це вид спорту, у якому гармонічно поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості атлета.

Це вже третій подібний конкурс для юнаків старшої вікової групи нашого клубу. Першого разу вони змагались «проходячи» маршрут за допомогою карти і компаса. Наступної «охоти» шукали КП за допомогою сучасних технічних засобів – GPS навігації.

Цього разу юнакам потрібно було шукати контрольні точки за допомогою карти і словесного опису. На кожному з п’яти КП спортсмени знаходили цифровий код, який відправляли до суддів за допомогою смс-повідомлення. У відповідь отримували смс з описом маршруту до наступної точки. А щоб бігати було ще веселіше, для всіх учасників було підготовлено шоколадний «сух-пай».

Продемонструвавши витривалість і спостережливість, дистанцію в 4,5км. краще за всіх подолали Денис Дорошенко, Ярослав Татаренко та Олександр Герасименко.

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14102 | Переглядів: 10049Дата публікації: 09:32 11.05.2021
Посилання