Поділитися новиною:

08 серпня відбувся третій, фінальний тур Чемпіонат Куп’янського району з волейболу пляжного серед чоловічих команд. На Куп’янському центральному пляжі зібрались вісімнадцять команд, щоб визначити кращих

Нагадаємо, що за регламентом чемпіонату на перших двох турах двадцять чотири команди набирали рейтингові бали, за якими було сформовано групи на фінальному етапі.

Цікаво, що після двох етапів найкращий результат з п’яти дворічанських команд продемонстрували наймолодші учасники чемпіонату,  вихованці КЗ ДЮКФП «Юність» Михайло Федосєєв та Ярослав Татаренко і пара Віталій Петровський та Олександр Кісіль. Розглядаючи ці змагання як вирішальний етап підготовки до Чемпіонату України у віковій категорії  до 16 років, який відбудеться в Запоріжжі 19-22 серпня, юнаки впевнено відібрались до вісімки кращих команд у категорії «Hard». За результатами ігор на фінальному етапі вони посіли 5-6 місце. А переможцем в цій категорії стали Євген Бондаренко та Дмитро Лук’янов.

Ще дві дворічанські пари об’єднали колишніх випускників нашого клубу «Юність». Дмитро Гуря і Володимир Домнін та Максим Кісіль і Данило Крилов, після прикрих поразок на другому етапі, потрапили до категорії «Medium». На фінальному турі вони впевнено переграли усіх своїх «візаві» і посіли перше і друге місце в цій категорії.

Офіційну церемонії нагородження, що символічно співпала з церемонією закриття Олімпійських ігор в Токіо, провели депутат Харківської обласної ради, член комісії з питань молодіжної політики, культури і спорту обласної ради Валерій Говоров, радник голови Куп’янської міської ради Сергій Овсянніков та голова Куп’янської федерації волейболу Дмитро Руденко. Команди призери у кожній категорії були нагороджені Кубками і грошовими винагородами. Окремими подарунками було нагороджено кращих гравців у кожній категорії, найактивніших вболівальників і кращих «медіа-інформаторів» турніру.

Організатори і учасники цього масштабного спортивного заходу висловлюють слова вдячності за дієву підтримку медичному центру «Аркада» в особі його керівника Валентини Кобелевої, Олені Гончаровій та ГО «Куп'янськ - наш рідний дім», телекомпанії «КІТ ТВ» та магазину «Volleymag».

В.Домнін

Фото – Федерація волейболу Купянська

Альбом: Фінішував чемпіонат Купянського району з волейболу пляжного серед чоловічих команд
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14396 | Переглядів: 896Дата публікації: 15:47 10.08.2021