Волейбольна математика до дня знань

Поділитися новиною:

29 серпня в селі Андріївка відбувся третій регіональний турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд Куп’янського району. Цей турнір започатковано і підтримується заступником директора ФГ «ЗЕВС-Д» Глущенко Віктором Миколайовичем.

Цього року на турнір отримали  запрошення вісім команд з Андріївки, Великого Бурлука та Дворічної, які було розділено на дві групи. Кращі двійки з яких відбирались до стадії півфіналів.

Дворічанський КЗ ДЮКФП «Юність» на цих змаганнях представляла пара юнаків 2006 року народження Олександр Кісіль та Денис Дорошенко, які, після «сліпого» жеребкування, потрапили до другої групи.

На старті турніру команда «Юність» «в суху» програла команді місцевого ліцею (13:15, 8:15). Та надалі зіграла зібрано, не припускаючи помилок і навіть зуміла переграти минулорічних переможців турніру команду «ЗЕВС» (15:9, 16:14).

Після серії ігор в першій групі півфіналістів було визначено легко – за кількістю перемог.

А щоб визначати хто продовжить боротьбу за нагороди в другій групі, головному судді довелося скористатися допомогою калькулятора, бо три команди мали однакову кількість перемог і однакову кількість виграних та програних сетів.

В такому випадку для кожної команди визначається співвідношення між сумами виграних та програних м’ячів в усіх зіграних на груповому етапі іграх. Кращою стає команда у якої значення цього коєфіциенту буде більшим.

Різниця між прямими конкурентами за другу путівку до півфіналу командами «Ліцей» і «Юність» становила всього 0,02 на користь дворічан.

В першому півфіналі «Юність» в двох сетах переграла команду «Андріївка». В другому півфіналі «ЗЕВС» був кращим за дует «Брати».

В протистоянні за бронзу андріївці на тай-брейку здолали супротив суперника і стали бронзовим призером.

А в фіналі «Юність» в двох сетах поступилась досвідченій команді «ЗЕВС» і стала срібним призером змагань.

Змагання відбувались з дотримання карантинних рекомендацій.

Альбом: Волейбольна математика до дня знань
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14464 | Переглядів: 521Дата публікації: 11:24 30.08.2021