Дворічани повертаються у всеукраїнські змагання

Поділитися новиною:

Розпочинаючи новий спортивний сезон 2021/2022 давайте пригадаємо про участь юних дворічанських волейболістів в змаганнях всеукраїнського рівня в попередньому сезоні.

Після тривалої «карантинної» перерви в травні місяці нарешті стартував Чемпіонат України з класичного волейболу. У юнаків в віковій категорії 2006 року народження в складі збірної команди Харківської області Дворічанський КЗ ДЮКФП «Юність» представляли Олександр Кісіль, Ярослав Татаренко, Микола Куц та Михайло Федосеєв.

В сезоні 2020/2021 у юнаків цього віку змагались 17 команд. На попередньому груповому етапі, що відбувся на майданчику харківського ХПКСП, наша команда впевнено переграла юнаків з Полтави, Запоріжжя, Сум. І тільки на тай-брейку поступилась майбутнім чемпіонам, команді спортивного інтернату з міста Бахмут. З другого місця хлопці відібрались до вісімки команд фінального етапу.

Розподіл місць серед кращих колективів визначався на двох ігрових майданчиках Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій. Здобувши три перемоги при одній поразці збірна Харківської області посіла остаточне п’яте місце в Чемпіонаті України.

26-27 червня у м. Сєвєродонецьк на майданчиках озера "Паркове" відбувся двозірковий тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед жінок. У змаганнях взяли участь команди Сєвєродонецька,  Старобільська, Житомиру, Харкова та Дворічної.

Свою майстерність в цьому дорослому турнірі перевірили вихованці клубу «Юність» Вєроніка Ткачова і Крістіна Близнюк. За результатами ігор дівчата посіли шосте місце з восьми команд.

18-22 серпня у Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків і дівчат до 16 років куди зібрались кращі пляжники з усієї країни. Враховуючи карантинні обставини в цьому році чемпіонат складався з одного туру.

У дівчат на ці змагання завітало 36 команд. Вихованці КЗ ДЮКФП «Юність» завдяки рейтингу отриманому на змаганнях в Сєвєродонецьку отримали четвертий номер посіву і напряму потрапили до команд основної сітки. За результатами напружених ігор дівчата посіли сімнадцяте місце.

У юнаків визначали кращих рекордні 48 команд. Обидві пари клубу «Юність» Михайло Федосєєв/Ярослав Татаренко та Денис Дорошенко/Олександр Кісіль не маючи національного рейтингу розпочинали свій турнірний шлях з кваліфікації іграми «на виліт». Здобувши дві важливі перемоги юнаки відібрались до основної сітки змагань, де 32 команди грали за схемою «до двох поразок».

За результатами ігор основної сітки Д.Дорошенко/О.Кісіль посіли 25 місце. А пара М.Федосєєв/Я.Татаренко посіли шосту сходинку турнірної таблиці.

Для вихованців клубу «Юність» ця національна першість у Запоріжжі стала дебютною. Отриманий організаційний і турнірний досвід допоможе тренерам, юнакам і дівчатам перемагати в наступних турнірах.

Шанувальники волейболу дякують Скибі Юрію Володимировичу за допомогу в організації поїздки на чемпіонат України (U-16) з волейболу пляжного в місто Запоріжжя.

Участь в змаганнях відбувалась з дотримання карантинних рекомендацій.

Альбом: Дворічани повертаються у всеукраїнські змагання
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14529 | Переглядів: 218Дата публікації: 13:46 14.09.2021