Юні дворічани розпочали новий волейбольний сезон виступом на Кубку пам’яті Олімпійських чемпіонів!
Юні дворічани розпочали новий волейбольний сезон виступом на Кубку пам’яті Олімпійських чемпіонів!

Поділитися новиною:

Юні дворічани розпочали новий волейбольний сезон виступом на Кубку пам’яті Олімпійських чемпіонів!

18 вересня на волейбольних майданчиках Харківського професійного коледжу спортивного профілю стартував груповий етап відкритого обласного турніру з волейболу на Кубок присвячений пам’яті Олімпійських чемпіонів, заслужених майстрів спорту Юрія Пояркова, Юрія Венгеровського, Станіслава Люгайло та заслуженого майстра спорту міжнародного класу Василіюса Матушеваса. Це найтитулованіші волейболісти за всю історію існування Харківського волейболу і вони вписали яскраву сторінку в історію спорту України.

Традиційно турнір проводиться федерацією волейболу Харківської області за підтримки Харківської обласної державної адміністрації і обласного відділення національного олімпійського комітету України.

В цьому році боротьба за кубок відбувається в чотирьох номінаціях – серед ветеранських - чоловічих і жіночих команд, та серед юнаків і дівчат 2007-2008 року народження.

У змаганнях серед юнаків взяли участь харківські команди КЗ «ХФКСП» ХОР, ДЮСШ-8, ДЮСШ-11, ДЮСШ-12, а також волейболісти з Лозівської ДЮСШ, В-Бурлуцької ДЮСШ, ДЮСШ м.Первомайський та Дворічанського КЗ ДЮКФП «Юність».

Дворічан на цих змаганнях представляла команда юнаків 2008-2011 років народження. Перед юними спортсменами було поставлене завдання продемонструвати свій рівень майстерності в напружених умовах змагань, отримати досвід виступів на виїзних турнірах. Поступаючись в зрості і досвіду наші волейболісти цілком прогнозовано поступились в трьох зіграних зустрічах своїм старшим суперникам і посіли 7-8 місце.

Фінальна гра турніру відбудеться 2 жовтня. В боротьбі за головний трофей зустрінуться команди КЗ «ХФКСП» ХОР та Лозівська ДЮСШ.

Юні волейболісти і їх батьки висловлюють подяку Дворічанській федерації волейболу за допомогу в організації поїздки на ці змагання.

Змагання відбувались з дотримання карантинних рекомендацій.

Альбом: Юні дворічани розпочали новий волейбольний сезон виступом на Кубку пам’яті Олімпійських чемпіонів!
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14561 | Переглядів: 6904Дата публікації: 10:05 20.09.2021
Посилання