«Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
«Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!

Поділитися новиною:

«Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!

«…вийди в два, закрий діагональ, дай в чотири, зіграй «пайп», сімнадцять, метр, стріляй!, «кекс», потрібен «планер» в п’ять, «ладошка», … дивись у тебе «в лінію» цілий проспект! …» , - під час гри чи хвилинної перерви тренер і спортсмени активно обмінюються між собою інформацією на якомусь смішному для стороннього глядача «суржику». Та для юних спортсменів, через п’ять років занять, ці слова визначають певну послідовність командних дій багаторазово відпрацьовану на тренуваннях. А от ефективність «домашньої роботи» виявляють лише змагання …

Головними змаганнями у волейбольному сезоні для вихованців КЗ «ДЮКФП «Юність» вже багато років є участь в «Чемпіонаті Харківської області «Дитяча ліга».

В цьому році у юнаків старшої вікової категорії в чемпіонаті приймала участь 21 команда. На попередньому етапі організатори розділили учасників на 4 групи.

Після ігор попереднього етапу «путівку» до фінальної частини отримали 9 кращих колективів. Команда «Юність-1» відібралась до вирішальної частини змагань ще в жовтні, посівши перше місце в групі «Б».

А 23 січня харківський фаховий коледж спортивного профілю (ХФКСП) приймав фінальний етап XXI чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2005-2006 р.н.

Ця частина змагань проходила в два етапи. На першому, фіналістів було розділено на три групи по три команди. В кожній групі команди зіграли кожний з кожним.

Далі переможців груп було виділено в окрему трійку. В іграх між собою вони і визначали переможця та призерів Чемпіонату.

Команди що посіли другі місця боролися за сходинки п’єдесталу з 4 по 6. Аутсайдери груп розіграли місця з 7 по 9.

Дворічани розпочали свій виступ на фінальному етапі перемогою над ДЮСШ «Колос», (смт.Солоніцевка) 2-0 (25:16, 25:14).  

Після цього «Колос» також в двох сетах програв ДЮСШ №8 – «Локомотив» (м.Харків).

За турнірними «розкладами» переможець наступної гри між командами «Юність-1» та «Локомотив» виходив до першої трійки чемпіонату.

Зігравши максимально сконцентровано на подачі, в атаці та захисті «Юність-1» впевнено перемагає у стартовій партії.

В наступному сеті вже «Локомотив» демонструє агресивну подачу і результативні атаки з задньої лінії. Харків’яни впевнено набирають очки  майже всю партію ...

Та за рахунку 19-21 Антон Русо двічі «впіймав» захисників суперника подачею «в стик» і зрівняв рахунок. Вигравши в кінці сету ще три затяжні розігрування, дворічани здобувають перемогу в цьому напруженому і рівному протистоянні 2-0 (25:14, 25:23).

Перемога в цій зустрічі гарантувала дворічанам нагороди чемпіонату, а якої вони будуть проби вирішували ігри з переможцями двох інших трійок - командами КЗ «Височанська ДЮСШ» та ДЮСШ м.Куп’янськ.

Розпочинали боротьбу кращої трійки команди «Юність-1» і Височанська ДЮСШ. В першому сеті завдяки потужним атакам з четвертої зони вікторію святкують наші суперники - 18:25.

В другому, завдяки вдалим діям на блоці і серії підступних подач від Ярослава Татаренка перемагають дворічани – 25:22.

В кінці скороченого тай-брейку команди обмінялись ефектними  атаками і за рахунку 12:15 суддя фіксує перемогу вихованців Височанської ДЮСШ. Як виявилось згодом, саме ця різниця в три очки відділяла дворічан від першого місця на п’єдесталі!

В своїй наступній грі височанські волейболісти в двох сетах переграли куп’янських юнаків (25:14, 25:18) і стали переможцями Чемпіонату «Дитяча ліга».

Остання гра між дворічанами і куп’янським юнаками вирішувала, - хто стане володарем «срібла», а кому дістанеться «бронза» чемпіонату.

Напружена боротьба протягом двох сетів закінчилась трьома ефектними атаками Віталія Петровського в центрі сітки і «ейсом»  Владислава Коника - «джокера» дворічан («Джокер» у волейболі - гравець з лави запасних, який майстерно виконує окремий технічний елемент, найчастіше подачу або блокування)  2-0 (25:19, 25:22).

Отже команда «Юність-1» стає срібним призером Чемпіонату Харківської області! Куп’янські юнаки здобувають бронзові нагороди.

Офіційне нагородження переможців і призерів XXI чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2005-2006 р.н  провели голова дитячої комісії ФВХО, суддя національної категорії Василь Іванович Хлопенко, відповідальний секретар чемпіонату, суддя першої категорії Микола Іванович Тішенінов та головний тренер збірної України (U18), голова тренерської комісії ФВХО Володимир Іванович Романцов. Юнаки були нагороджені відповідними медалями і грамотами від федерації волейболу Харківської області.

Окремими призами були нагороджені кращі гравці за ігровими амплуа. Приз кращого захисника чемпіонату отримав вихованець КЗ «ДЮКФП «Юність» Михайло Федосєєв!

В кінці окремо хочеться відмітити, – всі три команди з Куп’янського району, що «пройшли» до фінального етапу, підтвердили високий рівень спортивної конкуренції в нашому регіоні, показавши визначний рівень волейбольної підготовки, - дві команди здобули нагороди чемпіонату, а вихованці Великобурлуцької ДЮСШ поступились переможцям турніру в грі за вихід до призової трійки тільки на тай-брейку. 

Захід відбувся з дотриманням карантинних рекомендацій.

Альбом: «Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
Альбом: «Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
Альбом: «Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
Альбом: «Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
Альбом: «Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
Альбом: «Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
Альбом: «Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
Альбом: «Юність» – срібний призер Чемпіонату Харківської області!
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/15424 | Переглядів: 5263Дата публікації: 14:31 01.02.2022
Посилання