Сюрприз для юних волейболістів.
Сюрприз для юних волейболістів.

Поділитися новиною:

Сюрприз для юних волейболістів.

У волейбольному чемпіонаті України серед чоловічих команд Суперліги залишилось зіграти всього два тури. Саме через це загострилась боротьба серед команд, що посідають місця з 3 по 6 місце в турнірній таблиці і які реально претендують за вихід в стадію плей-оф.

Волейбольні колективи прагнуть здобути перемоги і набрати очки, щоб посісти більш високе місце в таблиці на фініші групового етапу, що дає можливість, в іграх на виліт, більшу частину зіграти на власній арені.

В 11 і 12 спарені тури турі Харківська «Юридична академія» проводила на власному майданчику.

Спочатку 12 і 13 січня  «обмінялась» перемогами з командою «Дніпро-Прометей».

18 січня переграла «Буревісник», а 19 січня поступилась в п’ятій партії збірній Полтавської області ВК «Решетилівка».

Приємним сюрпризом для вихованців старшою групи КЗ «ДЮКФП «Юність» стала поїздка на гру харків’ян з дніпрянами, організована ВК «Юридична академія», разом з магазином спортивного екіпірування 4run.com.ua.

Юнаки мали можливість не тільки переглянути ігри професійних колективів, у складі яких виступають гравці національної збірної, а ще й поспілкуватись з волейболістами і головним тренером «юристів», у минулому вихованцем нашого клубу, Сергієм Коваленко.

Після двох домашніх турів ВК «Збірна Харківської області – Юридична академія» посідає п’яте місце.

Нагадаємо, згідно регламенту, клуби, що посіли на груповому етапі перше і друге місця, відразу потрапляють до півфіналу.

Команда, що посіла третє місце зустрінеться у серії плей-оф до двох перемог з шостою, а четверта - з п’ятою. Якщо після двох зустрічей рахунок у серії буде рівний, то третя гра відбудеться на майданчику команди, що на груповому турнірі виступила краще.  

Альбом: Сюрприз для юних волейболістів.
Альбом: Сюрприз для юних волейболістів.
Альбом: Сюрприз для юних волейболістів.
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/15611 | Переглядів: 4804Дата публікації: 09:46 21.02.2022
Посилання