21 лютого - Міжнародний день рідної мови
21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Поділитися новиною:

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови Це - матері мова. Я звуки твої Люблю, наче очі дитини... О мова вкраїнська!... Хто любить її, Той любить мою Україну. Володимир Сосюра Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Недарма ...

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Це - матері мова. Я звуки твої Люблю, наче очі дитини...

О мова вкраїнська!... Хто любить її, Той любить мою Україну.

Володимир Сосюра

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

21 ЛЮТОГО ми відзначаємо МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

У навчальних закладах району відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Також було організовано та проведено «диктант єдності» українською мовою та мовами національних меншин у старших класах.

Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «...Як парость виноградної лози плекаймо мову...». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

 

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/8636 | Переглядів: 739Дата публікації: 16:09 21.02.2017
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих