День українського добровольця

Поділитися новиною:

День українського добровольця

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 року №1822-29, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників...

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 року №1822-29, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань, на підтримку ініціативи громадськості, 14 березня встановлено в Україні Днем добровольця.

У загальноосвітніх навчальних закладах пройшли тематичні заходи, які висвітлили події листопада 2013 року – лютого 2014 року в Україні та про участь у них добровольчих формувань. Пройшли уроки мужності, усні журнали та перегляди відеоматеріалів про участь добровольчих батальйонів, які з барикад Майдану вирушили на барикади Донбасу боронити цілісність та незалежність України.

День українського добровольця став однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/8688 | Переглядів: 896Дата публікації: 15:41 15.03.2017
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих