ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ «БІЛА ТУРА»
ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ «БІЛА ТУРА»

Поділитися новиною:

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ «БІЛА ТУРА»

23 березня 2017 року в м. Харків на базі шахово-шашкового клубу «Вундеркінд» відбулися змагання з шахів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області не старше 2003 р.н., за програмою обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя». ...

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ «БІЛА ТУРА»

23 березня 2017 року в  м. Харків на базі шахово-шашкового клубу «Вундеркінд» відбулися змагання з шахів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області не старше 2003 р.н., за програмою обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя».

 

У фінальних змаганнях взяли участь найкращі команди Харківської області та м. Харків (переможці районних змагань).

Дворічанщину представляла, команда-переможець районного етапу змагань учнів Дворічанської ЗОШ І-ІІІ ст. (Чирков Максим, Аліфірєнко Євгеній, Літвінов Лев, Аліфірєнко Анна, Височин Ілля, Вавулін Андрій)- тренер Ковальов Г.Л.

Команда дворічан обіграла «у суху» (4:0) команди шахістів з Великобурлуцького, Первомайського, Зачіпилівського, Краснокутського районів та м. Люботин. Рахунок 3:1, у протистоянні з куп’янськими шахістами, був зафіксований на користь дворічан.  Нічиєю закінчився тур гри з командою Шевченківського р-ну (2:2), що дало змогу команді Дворічанського району набрати 25 залікових очок та посісти 1 місце в обласних змаганнях.

Нагороджувала переможців начальник Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Олена Миколаївна Кривенцова, яка побажала натхнення у майбутніх змаганнях  та не останніх перемог.

Щиро вітаємо команду Дворічанської ЗОШ І-ІІІ ст. з перемогою, яка вже не вперше підіймається на олімпійський п’єдестал в обласних змаганнях.

 

Методист РМК відділу освіти                                                         

 О. Логоша

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/8722 | Переглядів: 665Дата публікації: 15:19 27.03.2017
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих