Обласний етап чемпіонату України з волейболу
Обласний етап чемпіонату України з волейболу

Поділитися новиною:

Обласний етап чемпіонату України з волейболу

12 квітня 2017 року на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова відбувся обласний етап змагань з волейболу серед команд юнаків та дівчат 2000 рн. і 2003 р.н. загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна волейбольна ліга України). ...

Обласний етап чемпіонату України з волейболу

12 квітня 2017 року на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова відбувся обласний етап змагань з волейболу серед команд юнаків та дівчат 2000 рн. і 2003 р.н. загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна волейбольна ліга України).

Змагання відбувались між переможцями зонального етапу, в якому взяли участь і команди Дворічанського ліцею та Дворічанської загальноосвітньої школи.

У протиборстві серед юнаків 2003 р.н. і молодше команда учнів Дворічанської школи зазнавши поразки команді зі Зміївського району, мала змогу позмагатися за ІІІ місце. Боротьба проти учнів з міста Чугуїв закінчилась перемогою дворічан, які, таким чином, і опинились в «призерах».

В групі серед дівчат 2003 р.н. історія повторилась. Перемогу у грі з дворічанською командою здобули учні з Чугуєва. Та перемігши команду Зміївського району, дівчата посіли 3 місце. Команди підготував вчитель фізичної культури Дворічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергій Михайлович Довгополий.

Змагання серед старших вікових категорій, в яких були представлені учні Дворічанського ліцею, стали більш продуктивними.

Змагання серед дівчат 2000 р.н. і молодше розпочались протистоянням дворічан з однолітками Чугуївського району, де верх взяли наші дівчата. Наступна гра зафіксувала перевагу над командою з Кегичівського району. Зазнавши лише одну поразку у фіналі від дівчат з Близнюківського району, дворічанки посіли достойне 2 місце.

Команда хлопців 2000 р.н. і молодше, виступ якої мав найуспішніший результат, по черзі перемогли юнаків Зміївського району, міста Ізюм та Близнюківського району. Під керівництвом вчителя фізичної культури Дворічанського ліцею Івана Андрійовича Должанського, команда юнаків посіла 1 місце у змаганнях та матиме змогу поборотися з юнаками м. Харків, а у разі перемоги, візьме участь у фінальних змаганнях представляючи Харківський регіон.

В тренувальних зборах та підготовці до змагань команд взяли участь керівники гуртків з волейболу Дворічанського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність»: Смірнова О.А., Каща Л.А. та Глушко В.І.

 

 

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/8760 | Переглядів: 672Дата публікації: 11:50 13.04.2017
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих