ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД УЧНІВ
ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД УЧНІВ

Поділитися новиною:

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД УЧНІВ

25 квітня 2017 року на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова відбулись обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з волейболу. Збірні команди Дворічанського району, до яких увійшли учні ...

25 квітня 2017 року на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова відбулись обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з волейболу.

Збірні команди Дворічанського району, до яких увійшли учні Дворічанського ліцею, Дворічанської та Пристанційної шкіл, мали змогу боротися з командами-переможцями чотирьох зон.

У протиборстві серед дівчат, дворічанки без усіляких зусиль перемогли команди Сахновщинського та Золочівського районів. Та у фіналі фортуна була на боці команди дівчат з м. Первомайськ. Результатом стало друге місце в області.

Ігри серед юнаків закінчились дещо краще. Перемогами наші хлопці відзначились проти команд Харківського району, юнаків з Шевченківського району та учнів з Лозової. За загальним результатом дворічани стали переможцями цих змагань

В цей же день пройшов фінал шкільної волейбольної ліги України серед команд юнаків 2000 р.н. Команда Дворічанського ліцею, яка боролася з юнаками Харківського ліцею №46 за вихід у фінальну частину у Києві не змогла здобути перемогу, хоча і «попсувала нерви» харків’янам протягом гри. В результаті команда хлопців учнів Дворічанського ліцею, під керівництвом вчителя фізичної культури Дворічанського ліцею Івана Андрійовича Должанського, посіли друге місце.

Велику вдячність хотілося б висловити тренерам команд — керівникам гуртків з волейболу Дворічанського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» Смірновій Ользі Анатолівні, Кащі Людмилі Анатолівні та Глушку Василю Івановичу, саме завдяки їхній роботі юні спортсмени досягли таких високих результатів!

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/8801 | Переглядів: 2152Дата публікації: 14:39 27.04.2017
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих