Урочистості та заходи у ЗНЗ району до Дня пам’яті та примиренні Дня Перемоги
Урочистості та заходи у ЗНЗ району до Дня пам’яті та примиренні Дня Перемоги

Поділитися новиною:

Урочистості та заходи у ЗНЗ району до Дня пам’яті та примиренні Дня Перемоги

Напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги з метою вшанування подвигу народу, висловлення поваги до усіх борців проти нацизму, посилення турботи про ветеранів війни у ЗНЗ району було проведено щорічну волонтерську акцію «Привітай ветерана». У ході акції учні...

Напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги з метою вшанування подвигу народу, висловлення поваги до усіх борців проти нацизму, посилення турботи про ветеранів війни в загальноосвітніх навчальних закладах було проведено щорічну  волонтерську акцію «Привітай ветерана». У ході акції учні відвідали і вручили святкові подарункові набори  ветеранам  Другої  світової війни.

Протягом 3-5 травня 2017 були проведені уроки історії України, уроки мужності й пам’яті, лекції, семінари, диспути, бесіди, засідання «круглих столів», вечори пам’яті за темами: «Наш край у роки Другої світової війни 1939-1945 років», «І пам’ятає світ врятований», «Пам’ять жива», «Тих днів не змеркне слава», виховні години «Ми низько голови схиляємо перед великим подвигом твоїм», «Герої живуть вічно».  Також були проведені виставки художніх творів, творів мистецтва, історичних документів, експозицій з архівних фото- і художніх матеріалів, що висвітлюють події часів Другої світової війни 1939-1945 років, за темами: «Уклін живим, загиблим – слава», виставки дитячих малюнків, плакатів, стіннівок, що присвячені безсмертному    подвигу народу в роки Другої світової війни 1939-1945 років», за темами: «Вдячні нащадки пам’ятають», «Уклін живим – загиблим слава», демонстрація художніх та документальних фільмів про події Другої світової війни 1939-1945 років. Тематичні лінійки присвячені відзначенню Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/8838 | Переглядів: 925Дата публікації: 10:31 13.05.2017
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих