Обласний етап чемпіонату України з волейболу
Обласний етап чемпіонату України з волейболу

Поділитися новиною:

Обласний етап чемпіонату України з волейболу

Нещодавно на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова відбувся обласний етап змагань з волейболу серед команд юнаків та дівчат 2001 р.н. і 2004 р.н. закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України).

Обласні змагання відбувались між переможцями зонального етапу, в якому взяли участь і команди Дворічанської загальноосвітньої школи та Мечниківського навчально-виховного комплексу.

У протиборстві серед юнаків 2004 р.н. і молодше команда учнів Мечниківського НВК у першій грі здобула перемогу над командою з Харківського району, але зазнавши поразки від команди з міста Первомайськ мала змогу позмагатися лише за третє місце. Боротьба проти учнів з Богодухівського району закінчилась перемогою дворічан, які, таким чином, і опинились в «призерах». Керівники команди Комісаров Віктор та Дорошенко Володимир.

В групі серед дівчат 2004 р.н. перша гра принесла очки дворічанкам у боротьбі з дівчатами Валківського району. У наступній грі з дворічанською командою здобули учні з Близнюківського районі. Таким чином юні дворічанки мали можливість поборотися за 3 місце. Але у протистоянні з дівчатами Чугуївського району зазнали поразки. Тому у загальному заліку лише четверті. Команду підготував вчитель фізичної культури Дворічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Геннадій Ковальов.

Змагання серед старших вікових категорій, в яких були представлені учні Дворічанської школи, стали більш продуктивними.

Змагання серед дівчат 2001 р.н. і молодше розпочались протистоянням дворічан з однолітками Дергачівського району, де верх взяли наші дівчата. Наступна гра зафіксувала перевагу команди з Чугуївського району, яка і потрапила у фінал. Наші ж дівчата у довготривалому та виснажливому протистоянні з здобули перемогу над дівчатами з Лозовою. Як висновок — 3 місце.

Команда хлопців 2001 р.н. і молодше, виступ якої мав найуспішніший результат, по черзі перемогли юнаків Борівського району та Балаклійського району. А у фіналі перемогу здобули над командою з міста Лозова. Під керівництвом вчителя фізичної культури Дворічанської ЗОШ Сергія Довгополого, команда юнаків посіла перше місце у змаганнях та матиме змогу поборотися з однолітками у фінальних змаганнях представляючи Харківський регіон у місті Київ.

В тренувальних зборах та підготовці до змагань команд взяли участь керівники гуртків з волейболу Дворічанського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність»: Ольга Смірнова, Людмила Каща та Володимир Домнін.

Альбом: Обласний етап чемпіонату України з волейболу
Альбом: Обласний етап чемпіонату України з волейболу
Альбом: Обласний етап чемпіонату України з волейболу
Альбом: Обласний етап чемпіонату України з волейболу
Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9694 | Переглядів: 522Дата публікації: 14:12 11.04.2018
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих