Закінчення роботи пришкільних таборів відпочинку
Закінчення роботи пришкільних таборів відпочинку

Поділитися новиною:

Закінчення роботи пришкільних таборів відпочинку

Закінчення роботи пришкільних таборів відпочинку

16 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базі навчальних закладів функціонували з 29 травня по 15 червня, з них 3 пришкільні табори відпочинку на базі Дворічанської ЗОШ, Дворічанського ліцею та Кам’янського НВК працювали як літні мовні табори та 4 пришкільні табори з тематичними змінами національно-патріотичного виховання на базі Пристанційної ЗОШ, Тавільжанської ЗОШ, Кутьківської ЗОШ та Вільшанської ЗОШ, у всіх інших пришкільних таборах відпочинку відбувались заходи, свята, змагання з національно-патріотичного виховання. В них відпочили 726 дітей.

Протягом 3-х тижнів школярі у невимушеному середовищі покращували практичні вміння та навички, розширювали кругозір, вдосконалювали навички через спортивні ігри, тренінги, концертні програми та театралізовані вистави. Деякі вихованці відкрили себе по-новому, стали більш активними, розкутими, так як позаурочні види робіт дають таку можливість.

Кожен ранок у таборах починався з ранкової гімнастики на свіжому повітрі в затишному куточку шкільного подвір'я в супроводі  музики.

Щоб у дітей не залишалося жодної хвилинки для нудьги, на період  роботи таборів працювали «літні» гуртки. До повноцінної гурткової роботи залучались вчителі образотворчого мистецтва, трудового навчання, музики. Протягом дня вихованці кожного табору мали можливість відвідати різні гуртки.

На День захисту дітей вихованці таборів малювали малюнки та брали участь у спортивних естафетах. Відвідали концерт в районному будинку культури. Також незабутнє враження справила на дітей поїздки до  СТОВ «Мрія» Куп’янського району, де діти відвідали Боярський молочний комплекс, конеферму та страусину ферму. Діти отримали величезне задоволення, побачивши екзотичних страусів, погодувавши коней цукром , ознайомившись із  сучасними способами догляду та доїння корів. 

Web-адреса: dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9938 | Переглядів: 575Дата публікації: 13:42 26.06.2018
Посилання
 
 
Версія для слабо- зорих